Wybielanie zębów Wrocław

 

Wybielanie zębów metoda nakłądkową i gabinetową Acusdent Wrocław

Wybielanie zębów

Ładny uśmiech to nie tylko proste i zdrowe zęby. Kolejną składową estetyki naszych zębów jest ich kolor, który powinien być naturalnym dopełnieniem ostatecznego efektu zdrowego uśmiechu.

W jaki sposób wybielamy zęby?

W naszym gabinecie stomatologii estetycznej we Wrocławiu pod marką Acusdent – od wielu lat skutecznie wybielamy zęby naszym Pacjentom w sposób bezpieczny i zgodne z oczekiwanym przez nich efektem.

Najlepszy proces wybielania uzyskujemy po wcześniejszym oczyszczeniu zębów i uzupełnieniu ewentualnych ubytków.

Wiemy, że jednym z pierwszych kroków pozwalających na uzyskanie pewności siebie i atrakcyjnego wyglądu jest wybielenie zębów w sposób, który będzie wyglądać naturalnie i nie będzie krępujący dla pacjenta. Stosowane przez nas najnowocześniejsze osiągnięcia stomatologii pozwalają na pozbycie się nieładnego kolor szkliwa, czy przebarwienia zębów w sposób szybki i dyskretny.

Skuteczna metoda wybielania zębów

Stosujemy dająca najlepsze efekty metodę wybielania zębów, która spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa.Polega ona na wykonaniu dopasowanej do zębów nakładki. Metoda ta wymaga samodyscypliny Pacjenta, który samodzielnie aplikuje żel wybielający do indywidualnie wykonanej nakładki i następnie zakłada ją na zęby przez minimum 10 kolejnych nocy.

Zapewniamy naszym Pacjentom również możliwość wybielenia pojedynczego zęba, który np. zmieniły kolor po leczeniu kanałowym. W takiej sytuacji do wnętrza zęba na kilka dni jest aplikowany środek wybielający do momentu wyrównania koloru z zębami sąsiadującymi – ten proces musi być nadzorowany przez lekarza.

Stosowane przez nas metody są skuteczne o czym świadczą rzesze zadowolonych pacjentów z pięknym uśmiechem.

 

Wybielanie zębów Psie Pole