Wybielanie zębów Wrocław

Wybielanie zębów metoda nakłądkową i gabinetową Acusdent Wrocław

Wybielanie zębów we Wrocławiu

Ładny uśmiech to nie tylko proste i zdrowe zęby. Kolejną składową estetyki naszych zębów jest ich kolor, który powinien być naturalnym dopełnieniem ostatecznego efektu zdrowego uśmiechu.

W jaki sposób wybielamy zęby?

W naszym gabinecie stomatologii estetycznej we Wrocławiu  od wielu lat wybielamy zęby naszym Pacjentom w sposób bezpieczny i zgodnie z oczekiwanym przez nich efektem. Przed rozpoczęciem procesu wybielania zębów należy pamiętać o tym, że wszystkie zęby muszą być wyleczone. W zębach nie może być żadnych ubytków próchniczych. Pozwala to na osiągnięcie najlepszych efektów. Przed wybielaniem zębów warto zadbać także o higienizację jamy ustnej poprzez wykonanie zabiegów skalingu i piaskowania zębów. Zabiegi te pozwalają na oczyszczenie zębów z zalegającego kamienia nazębnego i innych osadów.

Piękne i białe zęby

Wiemy, że jednym z pierwszych kroków pozwalających na uzyskanie pewności siebie i atrakcyjnego wyglądu jest wybielanie zębów w sposób, który będzie wyglądać naturalnie i nie będzie krępujący dla pacjenta. Stosowane przez nas najnowocześniejsze osiągnięcia stomatologii pozwalają na pozbycie się nieładnego kolor szkliwa czy przebarwienia zębów w sposób szybki i dyskretny.

Najlepsza metoda wybielania zębów

Stosujemy dającą najlepsze efekty metodę wybielania zębów, która spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Polega ona na wykonaniu dopasowanej do zębów nakładki. Metoda ta wymaga samodyscypliny Pacjenta, który samodzielnie aplikuje żel wybielający do indywidualnie wykonanej nakładki i następnie zakłada ją na zęby przez minimum 10 kolejnych nocy.

Zapewniamy naszym Pacjentom również możliwość wybielenia pojedynczego zęba, który np. zmienił  kolor po leczeniu kanałowym. W takiej sytuacji do wnętrza zęba na kilka dni jest aplikowany środek wybielający. Stosowany jest on do momentu wyrównania koloru z zębami sąsiadującymi, dlatego ten proces musi być nadzorowany przez lekarza.

Zadbaj o trwałość białego uśmiechu

Warto jednak pamiętać, że nawet wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym nie da pożądanych efektów, jeżeli bezpośrednio po wybielaniu zaniechamy stosowania białej. W trakcie wybielania oraz w dwóch kolejnych tygodniach należy unikać wszelkich potraw, które mogą zabarwiać zęby, takich jak borówki czy buraki. Unikać należy także picia kawy oraz czarnej herbaty, a także zaprzestać palenia papierosów, które w dużym stopniu przyczyniają się do przebarwień na zębach. Po wybielaniu zębów warto także podtrzymać efekt, stosując odpowiednie pasty do zębów, które pomogą w dłuższym utrzymaniu białego uśmiechu.

 

 

Kontakt