Odbudowy złamanych zębów

Stomatologia estetyczna - Acusdent, Wrocław
Każdemu z nas nie raz zdarzyło się mieć sytuację w której obawialiśmy się, czy nie uszkodziliśmy swojego naturalnego zęba. Niezależnie, czy to w trakcie posiłku, uprawiania sportu, czy nieprzewidzianego uderzenia, nasze zęby ciągle narażone są na uszkodzenie. Często, nawet nieświadomie, Pacjenci sami ścierają swoje zęby będąc chorym na bruksizm lub inną chorobę okluzyjną. Braki w uzębieniu poza kwestią estetyczną są również szkodliwe dla pozostałych zębów, dlatego muszą zostać uzupełnione.

Dzisiejsza stomatologia estetyczna z pełnym powodzeniem odtwarza i odbudowuje naturalny kształt uszkodzonego uzębienia w sposób uniemożliwiający odróżnienie ich od zębów własnych. Aby uzyskać ten cel w naszym gabinecie stosujemy nowoczesne materiały kompozytowe pozwalające na imitowanie naturalnych tkanek zarówno poprzez nadanie im odpowiedniego kształtu, koloru jak i przezierności.

Nasze doświadczenie połączone z ciągłym kształceniem się pozwala nam na stosowanie wysokiej jakości kompozytów, które umożliwiają odbudowę zębów przednich i tylnych w sposób przewyższający trwałością zęby własne.

W przypadku planowania odbudowy zębów bocznych, odpowiednio dobieramy materiały cechujące się wyższą wytrzymałością na ściskanie i ścieranie, zapewniając większą trwałość wykonanej pracy, a tym samym dając komfort Pacjentom.

Wykonujemy również rekonstrukcje oparte na inlayach i onlayach, materiałami kompozytowymi i porcelanowymi, zapewniając również niezwykłą i naturalną estetykę. Takie odbudowy osadzane są na zębach własnych Pacjenta maksymalnie oszczędzając jego naturalne tkanki.

Kompleksowy zakres usług związanych z estetyczną odbudową złamanego lub uszkodzonego uzębienia pozwala nam na oferowanie naszym Pacjentom bezpiecznego i trwałego przywrócenia zdrowego uśmiechu na długie lata.