Licówki Wrocław

Licówki ceramiczme, kompozytowe, porcelanowe - pokrycie zęba łuską - WrocławLicówki

Piękny uśmiech jest marzeniem każdego z nas. Możliwości na jego uzyskanie jest wiele (m.in. wybielanie zębów), jednak tylko jedna z nich jest najmniej inwazyjna – są to licówki. Dla osiągnięcia najlepszego efektu estetycznego białego, równego i naturalnego uśmiechu proponujemy w naszej praktyce licówki porcelanowe.

Spektakularny efekt dzięki licówkom na zęby

Licówki pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów estetycznych, a jednocześnie są najmniej inwazyjną rekonstrukcją protetyczną zębów, pozwalającą na zachowanie własnego, zdrowego uzębienia.

Licówki Porcelanowe

Stosowane przez nas licówki to cieniutkie porcelanowe lub kompozytowe „łuski” pokrywające przednią stronę zębów. Dzięki nowoczesnym materiałom (porcelanie i /lub kompozytom) nie jest możliwe rozpoznanie różnicy między nimi, a naturalnymi zębami. Zapewniamy naszym Pacjentom piękny i estetyczny uśmiech poprzez pokrycie rozległych wypełnień, uporczywych przebarwień, odbudowę i korektę kształtu zębów, a także ich wydłużenie (istotne w przypadku zębów startych). Zastosowanie licówek umożliwia również poszerzenie zębów zmieniając nasz uśmiech.

Zastosowanie licówek

Zastosowanie licówek pozwoli na nadanie zębom wymarzonego i naturalnego wyglądu wraz zachowaniem autentyczności uśmiechu. Na etapie planowania leczenia Pacjent może samemu zdecydować o końcowym efekcie przymierzając na etapie doboru różne rozwiązania różniące się kolorystyką i kształtem. W ten sposób efekt końcowy będzie zgodny z zamierzonym przez Pacjenta.

Licówki porcelanowe są nieocenionym rozwiązaniem w stomatologii estetycznej u osób w każdym wieku, zapewniając naturalny i piękny uśmiech.

Licówki Psie Pole