Licówki Wrocław

Licówki ceramiczme, kompozytowe, porcelanowe - pokrycie zęba łuską - Wrocław

Licówki we Wrocławiu

Piękny uśmiech jest marzeniem każdego z nas. Możliwości na jego uzyskanie jest wiele, jednym z nich są licówki, czyli cieniutkie płatki porcelany, które nakleja się na przednie części zębów. Dla osiągnięcia najlepszego efektu estetycznego, białego, równego i naturalnego uśmiechu proponujemy w naszej praktyce licówki porcelanowe.

Spektakularny efekt dzięki licówkom na zęby

Wiele osób marzy o pięknym, lśniącym i białym uśmiechu, jaki prezentują gwiazdy ekranu. Nie zawsze jednak wybielanie zębów pozwala na osiągnięcie takiego efektu, gdyż ostateczny wygląd zębów po wybielaniu zależny od naturalnego koloru naszego kośćca. Licówki pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów estetycznych, a jednocześnie są najmniej inwazyjną rekonstrukcją protetyczną zębów, pozwalającą na zachowanie własnego, zdrowego uzębienia. Warto jednak podkreślić, że założenie licówek wiąże się  z koniecznością lekkiego zeszlifowania powierzchni zęba, na które następnie cementuje się cienkie płatki porcelany.

Licówki porcelanowe

Stosowane przez nas licówki to cieniutkie porcelanowe lub kompozytowe „łuski”, pokrywające przednią stronę zębów. Dzięki nowoczesnym materiałom, jakimi są porcelana i kompozyt, nie jest możliwe rozpoznanie różnicy między licówkami a naturalnymi zębami. Zapewniamy naszym Pacjentom piękny i estetyczny uśmiech poprzez pokrycie rozległych wypełnień, uszczerbień, uporczywych przebarwień, odbudowę i korektę kształtu zębów, a także ich wydłużenie (istotne w przypadku zębów startych). Zastosowanie licówek umożliwia również poszerzenie zębów czy skorygowanie szpary pomiędzy zębami, zwanej diastemą.

Sposób na piękny uśmiech

Zastosowanie licówek pozwoli na nadanie zębom wymarzonego i naturalnego wyglądu wraz z zachowaniem autentyczności uśmiechu. Przed rozpoczęciem procesu leczenia przeprowadzamy wywiad z pacjentem, aby określić jego oczekiwania.  Przed założeniem licówek należy także pamiętać o wyleczeniu wszystkich ubytków. Na etapie planowania leczenia Pacjent może samemu zdecydować o końcowym efekcie, przymierzając różne rozwiązania różniące się kolorystyką i kształtem. W ten sposób efekt końcowy będzie zgodny z zamierzonym przez Pacjenta.

Licówki porcelanowe są nieocenionym rozwiązaniem w stomatologii estetycznej u osób w każdym wieku, zapewniając naturalny i piękny uśmiech.

 

Kontakt