Estetyczne odbudowy

Estetyczne odbudowy zębów WrocławDobre samopoczucie naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego w przypadku uszkodzenia lub utraty zęba wykonujemy odbudowę w sposób kompleksowy, bezpieczny i komfortowy dla Pacjenta. Zdajemy sobie sprawę, iż estetyczny wygląd jest istotnym czynnikiem mającym wpływ również na pewność siebie i zadowolenie, dlatego każdą odbudowę traktujemy bardzo poważnie.

W celu odtworzenia pięknego uśmiechu, w sposób wyglądający na w pełni naturalny, oferujemy szeroka gamę zabiegów, które pozwalają na estetyczną i skuteczną odbudowę złamanych, utraconych bądź wyleczonych zębów.

Każdorazowo działania rozpoczynamy od ustalenia z Pacjentów indywidualnego planu leczenia uwzględniając oczekiwania, możliwości, bezpieczeństwo, czy też czas leczenia. Stosujemy sprawdzone procedury zabiegowe i materiały najwyższej jakości, które są estetyczne i nie do odróżnienia od naturalnych tkanek.

Wykonujemy niezwykłe precyzyjne i trwałe wypełnienia estetyczne, które nie tylko są niewidoczne, ale również dzięki zastosowaniu mikroskopu i współpracy z doświadczonymi technikami, odtwarzają w pełni funkcję zębów przewyższając je trwałością.

Dzięki przeprowadzanym przez nas zabiegom każdy ząb może wyglądać jak naturalny, zdrowy i nietknięty przez dentystę. Rodzaj każdego wypełnienia dostosowujemy do wymagań, wieku Pacjenta oraz lokalizacji zęba, postępując zgodnie z indywidualnym, uzgodnionym planem leczenia.