Stomatologia estetyczna

stomatologia estetyczna WrocławStomatologia estetyczna Wrocław

Dzięki naszemu doświadczeniu i ciągłemu podążaniu za nowościami z zakresu stomatologii estetycznej, zdajemy sobie sprawę jak istotną rolę w życiu każdego z nas pełni piękny i zdrowy uśmiech.

Jakie są zalet stomatologii estetycznej?

W naszych gabinetach proponujemy osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej pozwalające na bezpieczną odbudowę pięknego uśmiechu, który będzie trwały na długie lata. Wykonywane zabiegi pozwala nam na poprawę długości, kształtu i koloru zębów oraz ich odbudowę w sposób wyglądający w pełni naturalnie. W celu kompleksowej metamorfozy uśmiechu oferujemy odpowiednie zabiegi poprawiające estetykę, takie jak m.in.: wybielanie zębów, protezy, korony, implanty zębów czy licówki na zęby.

Stomatologia estetyczna – opis procesu

Cały proces leczenia przeprowadzamy kładąc nacisk na komfort naszych Pacjentów, dlatego też dbamy o wykonywanie zabiegów bezboleśnie, w odpowiednim znieczuleniu. W przypadku konieczności zastosowań tymczasowych, zapewniamy niekrępujące rozwiązania, a także pełną, indywidualną opiekę pomiędzy zabiegami. Materiały stosowane przez nas podczas zbiegów są trwałe i spełniają najwyższe normy jakości.

Wizyty odbywają się w nowoczesnych i dobrze wyposażonych gabinetach. Dla osiągnięcia wspaniałego i naturalnego uśmiechu naszych Pacjentów przygotowujemy kilka wariantów prezentując związany z nimi zakres leczenia i jego koszty. Dzięki temu możemy indywidualnie dopasować ostateczne rozwiązanie do oczekiwań Pacjenta, potrzeb estetycznych, zdrowotnych, jak i również możliwości finansowych.