Protetyka Zębów Wrocław

leczenie protetyczne Wrocław, protezy zębowe WrocławProtetyka 

Dzięki stosowanemu przez nas leczeniu protetycznemu niedoskonałości wyglądu naszych zębów czy ich brak pozostanie tylko wspomnieniem. Końcowy estetyczny efekt wykonywanych przez nas rekonstrukcji to wypadkowa naszej wiedzy i doświadczenia, a kompleksowe leczenie protetyczne Wrocław daje naszym Pacjentom komfort i długotrwałe efekty.

Jak wygląda leczenie protetyczne zębów?

W trakcie przeprowadzanego leczenia uzgadniamy indywidualny plan leczenia z Pacjentem, uwzględniając zasady analizy estetycznej, którą przeprowadzamy na podstawie diagnostycznych zdjęć pantomograficznych i fotograficznych.

Oferowane przez nas leczenie protetyczne Wrocław ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania całego układu zgryzowego i dlatego musi być prowadzone kompleksowo, co wiąże się z gwarancją najlepszego efektu końcowego na wykonywane prace.

W zależności od obszaru i miejsca braków zębowych, proponujemy różnego rodzaju trwale i estetyczne uzupełnienia protetyczne (jak np. korony, mosty, protezy zębowe Wrocław , inlay/onlay, etc.)

Przy wykonywaniu koron i mostów, zabiegi dodatkowo przeprowadzamy zgodnie z zasadami okluzji, tak, żeby zęby się nie ścierały, porcelana nie pękała w długoletnim używaniu.

W każdym z przypadków: przebarwień, uszczerbku, braku całego zęba, braku kilku zębów lub całkowitego bezzębia przygotowujemy indywidualny plan leczenia bazujący na kilku opcjach wygodnych dla Pacjenta rozwiązań w pełni uwzględniających jego oczekiwania i możliwości finansowe.
Zapewniamy naszym Pacjentom oczekiwany końcowy efekt – estetyczny wygląd i piękny uśmiech.

Protetyka Psie Pole

Nasi Pacjenci znaleźli nas szukając: protezy zębowe Wrocław, leczenie protetyczne Wrocław.