Implanty Zębów Wrocław

Implanty zębów Wrocław

Implanty zębów we Wrocławiu

Duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów implantologicznych, wraz z najwyższą jakością stosowanych przez nas systemów, zapewniają naszym Pacjentom odbudowę zdrowego, estetycznego, pięknego i trwałego uśmiechu (stomatologia estetyczna).

Dzięki oferowanym przez nas implantom (uznanego światowego producenta – firmy Straumann) Pacjenci całkowicie unikają niedogodności związanych z klasyczną protetyką. Zastosowanie implantów może wyeliminować konieczność stosowania protez, czy szlifowania naturalnych zębów (np. pod korony i mosty protetyczne).

Z czego składa się implant zęba?

Implant zęba składa się z tytanowego korzenia (materiału biokompatybilnego), który zrasta się z naturalną kością. Korzystanie z nowoczesnych implantów pozwala na zminimalizowanie komplikacji i odrzuceń przez organizm. Umożliwia również trwałe osadzenie widocznej części protetycznej, idealnie imitującej naturalny ząb. Materiały stosowane w systemach implantologicznych firmy Straumann swoją wytrzymałością wielokrotnie przewyższają naturalne uzębienie, dając Pacjentom pełen komfort ich użytkowania.

Rozwiązania oparte na implantach zębów stosujemy w przypadku: braku pojedynczego zęba, braku kilku zębów oraz u Pacjentów z bezzębiem. Często implanty zębów Wrocław są wybierane jako rozwiązanie alternatywne do protez u osób borykających się z problemem ich noszenia. Dla takich Pacjentów możemy zaproponować kilka komfortowych rozwiązań opartych na wszczepionych implantach zębów.

Każdy z przeprowadzanych zabiegów wszczepienia implantów, poprzedzony jest wykonaniem profesjonalnej diagnostyki z wykorzystaniem nowoczesnej Tomografii 3D i przymierzeniem szablonów implantologicznych. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne wszczepienie implantu bez obaw o powikłania. Dla uzyskania najlepszego efektu w zabiegach wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i sprawdzone technologie.

Należy pamiętać, że wszczepienie implantów wymaga jednego lub dwóch zabiegów i trwającego od 3 do 9 miesięcy czasu oczekiwania na zakończenie leczenia (okresu osseointegracji implantu z kością), dlatego dla poprawnego przebiegu procesu leczenia zalecamy comiesięczne wizyt kontrolne w naszym Gabinecie Stomatologicznym.

Przeprowadzane przez nas zabiegi implantologiczne zapewniają naszym pacjentom pełen komfort, zarówno fizyczny jak i psychiczny, podczas zabiegu, jak również w okresie pozabiegowym (przejściowym), umożliwiając codzienne funkcjonowanie: jedzenie, uśmiechanie się, swobodne mówienie czy wykonywanie czynności zawodowych.