Usuwanie zębów

Usuwanie zębów Wrocław - bezbolesne ekstrakcje - WrocławW naszym gabinecie chirurgii stomatologicznej usuwanie zębów Wrocław wykonujemy bezboleśnie, stosując nowoczesne, komputerowe znieczulenie podawane za pośrednictwem aparatu SleeperOne. Urządzenie dozuje indywidualnie i w delikatny sposób (zgodnie z ciśnieniem fizjologicznym) środek znieczulający, dopasowując dawkę do potrzeb każdego Pacjenta.

Zdajemy sobie sprawę, iż usunięcie zęba jest dla organizmu czymś nienaturalnym, dlatego zawsze przeprowadzamy zabiegi w sposób umożliwiający bezpieczną odbudowę w przyszłości i przywrócenie harmonii w jamie ustnej. W tym celu wykonujemy atraumatyczne usuwanie zębów, mając na uwadze maksymalne zachowanie tkanki kostnej. Ten sposób usunięcia zęba ma bardzo duże znaczenie dla Pacjenta, ponieważ w następnych etapach leczenia znacznie zwiększa możliwość skutecznej i estetycznej rekonstrukcji implantoprotetycznej.

Zabieg ekstrakcji (usunięcia) zęba wymaga doświadczenia, delikatności i wprawy, aby przebiegł on precyzyjne i bez powikłań.

Z każdym Pacjentem przed zbiegiem przeprowadzamy dokładny wywiad o stanie jego ogólnego zdrowia co ma na celu zapewnienia przewidywalnego, skutecznego i bezpiecznego leczenia.

Przy wykonywania bardziej skomplikowanych zabiegów usuwania zębów wykonujemy dodatkowo badania pantomograficzne, co pozwala nam na dokładne ustalenie procedury zabiegu.

Każdego z naszych Pacjentów otaczamy pełną i indywidualną opieką również w okresie rekonwalescencji. Po zabiegu usunięcia zęba lub zębów odpowiednio zabezpieczamy tkanki oraz oferujemy dostępne rozwiązania tymczasowe, zapewniając w ten sposób Państwu komfort w życiu codziennym przed dokonaniem ostatecznej rekonstrukcji uzębienia.